EKO SERİSİ VİDALI KOMPRESÖRLER

 

EKO 15 KW - 75 KW

 

Endüstriyel basınçlı hava ihtiyaçları için EKO Serisi Vidalı Hava Kompresörleri yüksek verimli ve düşük maliyetli çalışma olanağı sağlar. EKO Serisi Kompresörlerin Kayış kasnaklı ve Direk Akuple olarak iki ayrı versiyonu vardır. İşletmelerin basınçlı hava ihtiyacı için en az bir EKO Serisi ürün şeçeneği mevcuttur.

EKO 15-18-22 Katalog İçin Tıklayın EKO 30-75 Katalog İçin Tıklayın

EKO 90 KW - 315 KW

 

EKO CD Serisi kompresörler; üstün vida elementi maksimum serbest hava dağıtımı ve düşük enerji tüketiminin optimum kombinasyonunu sağlamaktadır. En son teknolojiye sahip kompresör elemanı, verimlilik sınıfı 1/NEMA IE3 elektrik motorlarıyla güçlendirilir ve maksimum verimliliğe katkıda bulunur.Yetkin AR&GE departmanına sürekli yatırım yaparak verimliliği en üst düzeye çıkararak üstün müşteri değeri sağlar.

EKO 90-315 Katalog İçin Tıklayın

DMD SERİSİ VİDALI KOMPRESÖRLER

 

DMD 2,2 KW - 22 KW

 

DMD serisi kompakt hava kompresörler, küçük işletmelerde ağır çalışma koşullarında yüksek verimlilik için tasarlanmıştır. Kolayca kurulur, problemsiz çalışır, servis kolaylığının yanı sıra ekonomik bir üründür.

DMD 2,2-22 Katalog İçin Tıklayın

DMD 30 KW - 75 KW

 

DMD Plus serisi kompresörleri farklı uygulama alanlarında maximum performansla çalışabilme amacıyla üretilmiştir. Minumum çalışma alanı gerektiren dizayn ile tasarlanmış ergonomik bir tasarıma sahiptir.

DMD 400-1000 Katalog İçin Tıklayın

VST SERİSİ(İNVERTÖRLÜ) VİDALI KOMPRESÖRLER

 

VST 15KW-75KW DMD SERİSİ

 

DMD VST Serisi kompresörler frekans invertörlüdür. Değişken hızlı kompresörler ile % 36'ya kadar enerji tasarrufu yapmak mümkündür. Bu da toplam maliyetinizde % 25'lik bir tasarruf demektir.

VST 15-75 DMD Katalog İçin Tıklayın

VST 15KW-75KW EKO SERİSİ

 

DMD VST Serisi kompresörler frekans invertörlüdür. Değişken hızlı kompresörler ile % 36'ya kadar enerji tasarrufu yapmak mümkündür. Bu da toplam maliyetinizde % 25'lik bir tasarruf demektir.

VST EKO 15-18-22 Katalog İçin Tıklayın VST EKO 30-75 Katalog İçin Tıklayın

VST 90 KW - 315 KW EKO SERİSİ

 

Ekomak Yeni EKO Serisi Kompresörlerimiz; geri besleme sensörleri vasıtasıyla hava ihtiyacını sürekli olarak izler ve basıncı sabit seviyede tutmak için çalışma sistemini ayarlar. Bu yük ve boşta çalışma koşullarında enerji kaybını önler. Enerjinin %36'sı tasarruf edilir. Bu da toplam maliyetiniz de % 25'lik bir tasarruf demektir.

VST 90-315 EKO Katalog İçin Tıklayın